Wyjazd w góry – na weekend lub na dłużej. Już dziś wynajmij apartament na nocleg!

Wyjazd w góry – na weekend lub na dłużej. Już dziś wynajmij apartament na nocleg!

Zakopane widziałeś już o każdej porze roku i chętnie zmieniłbyś kierunek górskich wycieczek? Świetnie się składa – do wyboru masz pokoje i apartamenty do wynajęcia np. w Wiśle, Ustroniu lub w Krynicy-Zdroju.

Wyjazd w góry na weekend

Pomysł na wyjazd to jedno, trzeba go również zrealizować. Jeśli nie masz czasu na wyjście do biura podróży lub nie chcesz spędzić wielu godzin na przeglądaniu ofert dostępnych w internecie, to platforma Sun & Snow jest rozwiązaniem dla Ciebie. Na stronie jednego z największych w Polsce operatorów zarządzających wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach znajduje się wiele ciekawych propozycji, wśród których z pewnością znajdziesz pokój w górach spełniający Twoje oczekiwania.

Noclegi w Wiśle i spacer terenami zielonymi

Aż 74,4% powierzchni Wisły zajmują lasy. Miasto jest otoczone Parkiem Krajobrazowym Beskidu Śląskiego, co widocznie wpływa na panującą tam atmosferę. Nocleg w apartamencie w Wiśle to także znakomity początek dalszych podróży, np. do słowackich spa z wodami termalnymi. Ten pomysł warto zrealizować zarówno latem, jak i zimą – o zdrowie należy dbać przez cały rok.

Niezależnie od lokalizacji wybranego apartamentu z jego okien roztacza się widok na piękne górskie krajobrazy. A po spacerze po Wiśle warto zregenerować siły w grotach i kąpielach solankowych. Noclegi w Wiśle to także możliwość sportowej aktywności na basenach, kortach tenisowych lub off-roadowych zjazdach. Wartością dodaną narciarskiego miasta jest jego architektura, można tam zobaczyć np. pałacową rezydencję prezydenta RP Ignacego Mościckiego z 1930 roku.

Owce w górach

Rodzinny wypad w góry, czyli noclegi w Ustroniu

Maluchy domagają się wakacyjnego wyjazdu? Góry, a konkretnie Ustronie leżące w Beskidzie Śląskim to naprawdę dobry wybór na taki wypad. To nie tylko możliwość długich spacerów na świeżym powietrzu i podziwianie zapierających dech w piersiach krajobrazów. W Ustroniu przez cały rok jest czynny Leśny Park Niespodzianek, czyli ogród zoologiczny zamieszkiwany przez żubry, dziki, sowy i wiele innych zwierząt. Większości apartamentów do wynajęcia w Ustroniu znajduje się ok. 5 km od parku, więc warto wybrać się tam spacerem lub po prostu samochodem.

Szukasz noclegu w górach? Zobacz ofertę tanich noclegów w Ustroniu dostępną na stronie Sun & Snow.

Tanie noclegi w górach

Po drugiej stronie Zakopanego, czyli apartamenty w Krynicy-Zdroju

Lecznicze wody mineralne, aktywny wypoczynek, długie spacery górskimi szlakami – to tylko kilka atrakcji wynikających z noclegu w Krynicy-Zdroju, czyli „perle polskich uzdrowisk”.

W Krynicy-Zdroju wynajmiesz apartamenty dla 2–3 osób. Wszystkie są w pełni wyposażone i mają aneks kuchenny, dzięki czemu w razie potrzeby samodzielnie upichcisz sobie obiad. To ważne, zwłaszcza gdy podróżujesz z dziećmi. Dzięki pokojom w centrum Krynicy-Zdroju masz blisko nie tylko do jednego z lokalnych wyciągów narciarskich, lecz także zaledwie kilka kroków dzieli Cię restauracji czy siłowni. W wynajętym apartamencie masz pełną niezależność i z pewnością spędzisz tam wyjątkowe chwile z bliskimi.

A jeśli chcesz zobaczyć ofertę apartamentów do wynajęcia w innych górskich miejscowościach, to znajdziesz ją tutaj.

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: