Apartamenty nad morzem – przywitaj wiosnę na plaży

Apartamenty nad morzem – przywitaj wiosnę na plaży

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Planujesz w tym czasie urlop i zastanawiasz się, jak go najlepiej wykorzystać? Odwiedź północną część Polski, gdzie wiosna pokaże Ci swoje piękne oblicze. Zarezerwuj jeden z apartamentów nad morzem i ruszaj w drogę.

Sun&Snow, apartamenty nad morzem

Sun&Snow, apartamenty nad morzem

 

Które miejscowości w północnej części Polski warto odwiedzić wiosną? Przed Tobą wybór kilkunastu wspaniałych miast z atrakcyjnymi apartamentami, pięknymi plażami i rozmaitymi atrakcjami turystycznymi. Jakie części północnej Polski będą dla Ciebie najlepsze? Zobacz, co oferują regiony na północnym zachodzie, w pobliżu Zatoki Gdańskiej oraz w okolicach Mierzei Wiślanej.

Apartamenty nad morzem – poznaj zachodnią część Polski

W północno-zachodnim regionie Polski znajdują się dwa miasta, które warto odwiedzić.

  • Świnoujście – miasto z rozległą siecią kanałów, pięknymi kamieniczkami, widokiem na Wolin oraz położone przy granicy z Niemcami,

  • Międzyzdroje – z pięknym parkiem Zdrojowym, Promenadą Gwiazd i Wolińskim Parkiem Narodowym.

Północna część Polski to miejsce idealne do spacerów z rodziną oraz przyjaciółmi. W Świnoujściu i Międzyzdrojach dostępne są bardzo szerokie plaże, które o tej porze roku jeszcze nie są zapełnione turystami.

Sun&Snow, apartamenty nad morzem

Sun&Snow, apartamenty nad morzem

Apartamenty w Świnoujściu i Międzyzdrojach znajdują się w głównych częściach miasta oraz w pobliżu plaż. Dostępne są miejsca noclegowe zarówno dla rodzin z dziećmi, dla których najważniejszy jest komfort oraz eleganckie wnętrza, jak i dla studentów poszukujących przygody i lubiących spać na kempingach oraz polach namiotowych.

Apartamenty nad morzem – odwiedź Trójmiasto

Jeśli chcesz odwiedzić region w pobliżu zatoki Gdańskiej, koniecznie odwiedź nadmorskie Trójmiasto czyli Gdańsk, Gdynię i Sopot. W miastach tych znajdują się nie tylko piękne i szerokie plaże. Można tu odkryć wyjątkowe atrakcje turystyczne np.

  • Żuraw, Złota Brama oraz Westerplatte w Gdańsku,

  • Molo i Krzywy Domek w Sopocie,

  • Statek Dar Pomorza oraz akwarium w Gdyni.

Apartamenty w Gdańsku znajdują się zarówno tuż przy plaży – są to rejony: Sobieszewo, Stogi, Brzeźno oraz Jelitkowo – lub w centrum, przy Starym Mieście. Apartamenty w Sopocie oraz Gdyni także znajdują się zarówno w głównej części miasta, jak i na uboczu, w pobliżu plaż. W zależności od tego, jak zamierzasz spędzić urlop – spacerując wzdłuż plaż lub aktywnie blisko miejskich restauracji i klubów – wybierz miejsce, które spełni wszystkie Twoje wymagania, a przy tym będzie leżeć w pobliżu najciekawszych dla Ciebie miejsc. Zobacz ofertę apartamentów nad morzem.

Apartamenty nad morzem – odkryj tereny zalewu Wiślanego

Regionem, który także warto odwiedzić w trakcie wiosennego urlopu, jest obszar Zalewu Wiślanego. To wspaniałe i ciche miejsce, oddalone od największych, miejskich obszarów. Jeśli planujesz podziwiać rozkwitającą wiosną przyrodę, tereny zalewu będą dla Ciebie idealne.

Sun&Snow, apartamenty nad morzem

Sun&Snow, apartamenty nad morzem

Apartamenty w Szutowie i Kątach Rybackich rozmieszczone są po zachodniej części zalewu. Kąty Rybackie Marina i Apartamenty Lazurowy Dwór to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół oraz dla podróżujących samotnie.

Przy zalewie Wiślanym warto również zatrzymać się w jednym z apartamentów w Krynicy Morskiej. Miasto to, położone między mierzeją a morzem , otoczone jest piękną dziką przyrodą. Rezerwując nocleg w tym mieście możesz przeżyć niezapomnianą przygodę w samym sercu natury.

Zobacz ofertę wszystkich apartamentów na stronie Sun & Snow.

Sun&Snow, apartamenty nad morzem

Sun&Snow, apartamenty nad morzem

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: