Grecos – start sprzedaży lato 2017

Największy specjalista od wakacji w Grecji uruchamia ofertę na lato 2017! Wczesna rezerwacja Grecosa to gratka dla tych, którzy polują na najlepsze okazje i największy wybór.

 

W pierwszym etapie promocji F!RST DEAL! touroperator oddaje do sprzedaży miejsca na najczęściej wybieranych greckich kierunkach: Korfu, Zakynthos, Kos, Attyce, Evii, Krecie i Rodos. Dużym atutem jest fakt, że w sprzedaży znajdą się najpopularniejsze hotele w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Grecos przygotował rabaty do 40% dla całości rezerwacji, a także rabat specjalny dla dziecka w wysokości 400 zł! Nie brakuje również dodatkowych benefitów w postaci darmowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji oraz pakietu gwarancji: najniższej ceny, niezmiennej ceny i bezpłatnej zmiany rezerwacji. Zaliczkę ustawiono na niskim poziomie 10%.
Miłośników pięknych plaż, turkusowej wody i cudownej greckiej atmosfery z pewnością ucieszy fakt, że Grecos szykuje na sezon 2017 kolejne nowości! Bądź na bieżąco zaglądając na stronę touroperatora GRECOS.PL.

Zobacz na: http://www.grecos.pl/Lato-2017.html

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: