Blog Grecosa skarbnicą wiedzy o Grecji!

Blog GrecosLato już dawno za nami – zostało po nim jedynie mgliste wspomnienie. O słonecznych plażach nie pozwala nam jednak zapomnieć jeden z największych polskich touroperatorów – Grecos. Jako specjalista od greckich kierunków, uruchomił niedawno pełnego inspiracji i porad bloga o nazwie „Grecja na żywo”!

Ideą powstania bloga było inspirowanie i motywowanie Polaków do odwiedzenia najpiękniejszych greckich kierunków wakacyjnych. Jak pokazał miniony sezon, Polacy odkryli już walory Grecji. Wielu przyciąga tam gwarancja wspaniałej pogody, przepyszna, zdrowa kuchnia, niezwykłe artefakty przeszłości w postaci licznych zabytków, a także gościnność i greckie zwyczaje. Te atuty wyczuć można również na blogu Grecosa.

W czasie, kiedy za oknem szaro i zimno, a my zaczynamy rozmyślać o kierunkach wakacyjnych wyjazdów, Grecos spieszy z pomocą przy wyborze odpowiedniej oferty. A gdzie, jak nie na blogu, zdobyć interesujące nas informacje?

Oprócz ciekawych artykułów i wywiadów, „Grecja na żywo” przyciąga fantastycznymi zdjęciami i filmami. Autorzy wpisów nie tylko przekonują słowem do odwiedzenia Grecji, ale również potwierdzają to atrakcyjną szatą graficzną. Sami zobaczcie: http://blog.grecos.pl/

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: