Aktywnie i kulturalnie w górach – zmień oblicze swojego urlopu razem z Sun&Snow

Aktywnie i kulturalnie w górach – zmień oblicze swojego urlopu razem z Sun&Snow

Polska to fascynujący kraj oferujący wiele różnorodnych kierunków podróży. Szukając miejsca na urlop, możesz szukać noclegów nad morzem, na Mazurach, w większych miastach lub… w górach. Ta ostatnia opcja kusi zarówno latem, jak i zimą. To idealne miejsce na każdy sezon. Nic tylko wynająć upatrzony apartament i jechać.

Aktywnie w górach

Tatry i Zakopane to częsty kierunek górskich wycieczek wszystkich Polaków. Równie popularne, choć klimatycznie bardziej dzikie i nieodkryte są Sudety ze Szklarską Porębą na czele. Ale czy to jedyne możliwości? Oczywiście, że nie! Z Sun&Snow możesz także wybrać apartamenty w Karpaczu, Wiśle, Ustroniu oraz Świeradowie-Zdroju.

Szlakiem zakopiańskich artystów, czyli poznaj dom Witkacego

Interesujesz się kulturą, sztuką i literaturą? Jeśli tak, to Zakopane jest miejscem stworzonym dla Ciebie. Znajdź nocleg w jednym z zakopiańskich apartamentów i… wyrusz na spotkanie ducha polskiego pisarza i malarza, Artysty przez duże A, czyli Stanisława Ignacego Witkiewicza.

Witkacy urodził się co prawda w Warszawie, ale krótko po narodzinach rodzice przeprowadzili się do Zakopanego. Dziś możesz tam zwiedzić jedną z willi wykonanych w charakterystycznym stylu zakopiańskim – willę „Witkiewiczówkę”, w której przez kilka lat mieszkał Witkacy i w której prowadził swoją Firmę Portretów. Dodatkowo w Zakopanem działa teatr imienia Witkacego, a grane w nim spektakle to prawdziwy pokarm dla duszy. Pamiętaj także o zakopiańskich pamiątkach – kierpce, ciupagi i pyszne oscypki z pewnością przypadną Ci do gustu.

Jeśli szukasz noclegu w Zakopanem i zastanawiasz się, która lokalizacja będzie najkorzystniejsza, to pamiętaj, że nie jest to duża miejscowość. Tam wszystko jest pod ręką! Zobacz, gdzie możesz zamieszkać podczas urlopu w Zakopanem, wybierz lokalizację i skorzystaj z 3% rabatu przy rezerwacji online.

Aktywnie w górach

Górskie wycieczki – znajdziesz trasę dla każdego!

Zakopane, Szklarska Poręba, Wisła czy Karpacz – tam zewsząd otaczają Cię góry. Wędrówki górskimi szlakami mają w sobie magię – i latem, i zimą. Za każdym razem odkrywasz w nich coś innego, coś innego zwraca Twoją uwagę. Dlatego wynajem apartamentu w górach wydaje się najlepszym wyjściem, gdy rozpiera Cię energia i szukasz estetycznych wrażeń, do których sam chcesz dotrzeć. Majestatyczne szczyty, malownicze strumienie i źródła wody – to trzeba zobaczyć na własne oczy. Pamiętaj tylko o odpowiednim przygotowaniu do wyprawy – obuwie, ubranie, tu wszystko ma znaczenie.

Czasem jednak, zwłaszcza gdy wyjechałeś z większą grupą znajomych, nie każdy ma ochotę na górskie wspinaczki. Wtedy na szczęście można wybrać spacer po Krupówkach lub po prostu skorzystać z wyciągów i wjechać na szczyt bez zbędnego wysiłku. Poczuj moc na górskich szczytach i wróć do domu z nową energią!

Aktywnie w górach

Jeśli wciąż nie wiesz, którą z górskich miejscowości wybrać, to sprawdź pełną ofertę apartamentów w górach dostępną na stronie Sun&Snow i pozwól się zainspirować.

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: